Відділ освіти Сокальської РДА
21:31, 21 січня 2017 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Сокальщини. Нашу сторінку ми будемо розширяти, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

З повагою, начальник відділу освіти Роман Монастирський


 Cемінар-практикум учителів англійської мови

 
11 січня 2017 р. на базі Cокальської СШ І-ІІІ ст. № 3 школи відбувся семінар-практикум учителів англійської мови на тему "Ефективні методи підготовки учнів до ЗНО" за участі методиста ОUP Сичивиці Л. М. та менеджера ``Book House" Скібіцької О. Учителі ознайомились з новою методичною літературою видавництва ОUP та рекомендаціями щодо підготовки учнів до ЗНО. OXFORD UNIVERSITY PRESS працює на теренах України протягом 20 років. Кожен учитель отримав сертифікат учасника семінару від ELT OXFORD UNIVERSITY PRESS.

... dali


ПРОБЛЕМНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ`ЄДНАННЯ З БІОЛОГІЇ

   
  12. січня 2017 року у  Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.№4 відбулось проблемне методичне об`єднання вчителів біології «Реалізація компетентнісного підходу в навчанні біології через використання сучасних   освітніх технологій».Розглядались та обговорювались наступні питання. 1. Сучасні вимоги до оформлення робіт екологічних конкурсів.2. Як отримати сертифікат про публікацію матеріалів.3. Інструкції з безпеки життєдіяльності для робіт з біології 6-9 класи.4. Застосування кластерів на уроках біології  як один із  способів реалізації компетентнісного підходу в навчанні.  (семінар - Кріцак Н.Я.)5. Майстер-клас «Методика розв’язування біологічних задач при підготовці учнів до ЗНО з біології» (Стадницька Г.Т.)6. З досвіду роботи по проблемі «Активізація пізнавальної діяльності  у навчально-виховному процесі викладання  біології» (Барчук М.О.).Методист РМК Батіг О.І. ознайомила присутніх вчителів  із сучасними вимогами щодо оформлення та написання дослідницьких робіт екологічних конкурсів, наголосила на обов`я... dali


"Різдвяні канікули - 2017"

  9 січня відбувся в Народному домі Сокаля відбувся гала-концерт районного фестивалю "Різдвяні канікули - 2017", який шорічно організовується відділом освіти (кер. методист РМК Галина Матвіїв). Конкурсанти змагалися номінаціях вокал, хореографія, художнє читання, гумор, театралізовані дійства та ін..У грудні конкурс відбувався в освітніх округах. Відеозаписи кращих номерів розглядало журі районного конкурсу (вчителі художньо-естетичного напрямку) та визначало переможців.Розпочали захід пластуни "Станиці Сокаль" із передачі Вифлиємського вогню. З вітальним словом до учасників та глядачів звернувся голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих та начальник відділу освіти РДА Роман Монастирський. Вони відзначили високий рівень усіх учасників фестивалю та зазначили, що Сокальщина надзвичайно багата на таланти і нам є ким пишатися.Роман Монастирський нагородив переможців грамотами відділу освіти, призами та календарями від МО «Пласт»

... dali


Семінар-практикум вчителів української мови та літератури
 "Сучасні підходи до типології та структури уроків  української мовиз метою якісної підготовки до ЗНО"
   11 січня на базі Сокальської СШ І-ІІІ ст.№3 відбувся семінар-практикум для вчителів української мови та літератури на тему «Реалізація мовознавчих компетенцій у змісті сертифікаційних робіт з української мови та літератури у форматі ЗНО».
Методист Любов Плюхін та вчитель української мови та літератури Сокальської СШ І-ІІІ ст. №3 Софія Мигаль провели практичне заняття з вчителями щодо написання власного висловлення у форматі ЗНО.
  Це було друге засідання у цьому навчальному році. Вчителі продовжили роботу над завданням, яке передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного висловлення на дискусійну тему. На першому засіданні вони вдосконалювали вміння щодо написання тези до власного висловлення. На цьому засіданні учасники семінару  мали можливість спробувати себе у ролі  учасника ЗНО і написати власне висловлення на тему «Ми не раз чули про те, що не... dali


 Найкращі вчителі у номінації «Музичне мистецтво»

 
  8-9 грудня 2016 року відбувся  1-й  тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017» у номінації «Музичне мистецтво». Учасниками конкурсу стали вчителі музичного мистецтва Великомостівської ЗШ І-ІІІ ст. Андросюк Людмила Ярославівна, Волицької ЗШ І-ІІІ ст. Климчук Галина Михайлівна та Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№4 Ксенюк Любов Богданівна.У складі журі працювали:Ярема Світлана Іванівна – вчитель Сокальської гімназії ім. Олега Романіва (голова журі);Тот Любов Григорівна – головний спеціаліст відділу освіти Сокальської РДА;Кріль Наталя Степанівна – вчитель Перетіцького НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок»;Гудко Богдан Ігорович – вчитель Телязької ЗШ І-ІІ ст.;Кійко Богдан Володимирович – вчитель Ільковицького НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок».У перший день учасники презентували досвід  роботи, демонстрували  вміння організовувати навчальні проекти та проводили майстер-класи. Другого конкурсного дня завданням для конкурсантів було провести уроки у визначених шляхом жеребкування класах.  Організатори дякують Сокальській МАН та Сокальській ЗШ І-... dali


 Семінар-практикум бібліотекарів навчальних закладів

  07 грудня 2016 року  у Двірцівському НВК «ЗШ І-ІІІ ст-дитячий садок»  пройшов семінар-практикум шкільних бібліотекарів навчальних закладів району. У ході його проведення  учасники семінару ознайомилися з роботою шкільного бібліотекаря  Білецької Марії Дмитрівни.  Директор школи  Білецький Юрій Іванович  провів цікаву екскурсію  по школі,  навчальних кабінетах,  презентував сучасні  зміни, які відбулися в   закладі нового типу.  Бібліотекар   Марія Дмитрівна з високою майстерністю    продемонструвала присутнім  буктрейлери  за мотивами книг «Героям слава» і Зірки Мензатюк    «Як я руйнувала імперію».  У ході проведення виховного заходу «Шлях нації до волі»  активними помічниками бібліотекаря   були  старшокласники школи. Своїми  патріотичними виступами  учні змогли зацікавити  усіх   присутніх,  які  з  захопленням спостерігали  тісну співпрацю  бібліотекаря з педагогічн... dali


«Що?Де?Коли?» у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №2
 
  Уже традиційно команди 5-11 класів взяли участь у шкільному чемпіонаті з гри «Що?Де?Коли?».
    Організаторами та ведучими є лідери учнівського самоврядування. Кращі команди беруть участь у районному чемпіонаті ( команда 8-А, 10, 11 класів) і уже кілька років є його призерами.
    Команда 11 класу «Карта пам’яті» брала участь в обласному чемпіонаті з гри та брей-рингу (Ямова Поліна, Демидонт Ірина, Походенко Марта, Охрим Ростислав, Фінів Богдан, капітан – Ільницька Віталія).

Семінар вчителів початкових класів

 
         
Сокальська СШ І-ІІІ ст.№3   11 січня 2016 року привітно зустрічала учасників семінару – практикуму на тему: «Урізноманітнення методів і прийомів роботи на уроках української мови з метою формування мовленнєвої компетентності молодшого школяра».      Семінар-практикум був організований на базі досвіду  вчителя – методиста Сокальської СШ І-ІІІ ст..№3  Кісел... dali


Схвалено нові перспективні досвіди кращих педагогівСокальщини

    Багато учителів району працюють на творчому, дослідницькому рівнях, займаються науково-методичною діяльністю, результативно інтегрують інноваційні технології у свою роботу та формують власний досвід.   

       12 січня 2016р. відбулося чергове засідання ради Сокальського методичного кабінету.

   Рада схвалила перспективні педагогічні досвіди кращих педагогів р... daliНовини

19.01.2017
 Виховуємо патріотів
13.01.2017
 Cемінар-практикум учителів англійської мови
13.01.2017
 ПРОБЛЕМНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ`ЄДНАННЯ З БІОЛОГІЇ
11.01.2017
 "Різдвяні канікули - 2017"
11.01.2017
 Семінар-практикум вчителів української мови та літератури
05.01.2017
  Пробне ЗНО-2017
04.01.2017
 Вифлеємський вогонь на Сокальщині
29.12.2016
 Привітання
28.12.2016
 Конкурс фотографій «Мої перші сто днів у школі»
28.12.2016
 Вітаємо педагога-майстра!
26.12.2016
  Відбувся семінар вчителів-логопедів
23.12.2016
 Проектні технології у роботі з учнівським колективом
23.12.2016
 «Поїздка за натхненням»
22.12.2016
 Семінар – практикум заступників деректорів з виховної роботи, «Інноваційні технології правового виховання учнів. Співпраця з працівниками національної поліції»
22.12.2016
 Семінар – практикум вчителів фізикиКалендар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Фото з галереї


Пристанська ЗШ І-ІІст.

***


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua