Відділ освіти Сокальської РДА
01:17, 20 лютого 2017 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Сокальщини. Нашу сторінку ми будемо розширяти, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

З повагою, начальник відділу освіти Роман Монастирський


 Засідання школи молодого вихователя 

  Сьогодення вимагає від педагогів особливої уваги до впровадження в навчально-виховний процес новітніх  технологій, які забезпечують фізичне, соціально-емоційне, духовне та інтелектуальне благополуччя дошкільнят. Практика показує ефективність оздоровчих технологій, а саме: арт-терапії, піскової терапії, ігрової та казкотерапії, сміхотерапії, музичної терапії, кольоротерапії тощо. З цією метою 9 лютого у Тудорковицькому НВК «ЗШ І-ІІ ст.-дитячий садок» відбулося засідання Школи молодого вихователя. Головним завданням у роботі було висвітлення питання арт-терапії у роботі з дітьми дошкільного віку. Керівник ШМВ Волошин С.І. надала методичні рекомендації щодо соціально-емоційного розвитку дітей та розповіла про види арт-терапії у роботі з дошкільнятами. Під час проведення майстер-класу із слухачами було представлено ряд вправ та ігор для розвитку тактильно-кінестетичної чутливості та дрібної моторики рук.  Слухачі переглянули інтегроване заняття з дітьми середньо-старшої групи. Діти розв’язували різні завдання з довкілля, природи та художньо-естетичного розвитку. Вихов... dali


 Результати конкурсу «Вчитель року-2017» у номінації «Музичне мистецтво»

Климчук Галина Михайлівна
Климчук Галина Михайлівна
  Завершився другий тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Музичне мистецтво».    Сокальський район на цьому конкурсі представляла вчитель музичного мистецтва Волицької ЗШ І-ІІІ ст. Климчук Галина Михайлівна.Галина Михайлівна працює над методичною темою: «Розвиток творчих компетентностей учнів на уроках музичного мистецтва шляхом впровадження ігрових технологій», отож доробки з даної теми були представлені на обласному конкурсі.   Найуспішнішою виявилась участь Галини Михайлівни в етапі «Майстер-клас», під час якого вона зайняла першу позицію у рейтинговому списку.  За підсумками всіх етапів конкурсу, який тривав протягом трьох днів, журі визначило переможців та лауреатів.
  Галина Михайлівна стала лауреатом другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Музичне мистецтво».   Щиро вітаємо Галину Михайлівну з успіхом та бажаємо нових звершень.

... dali


Конкурс «Українська лялька»
   
Лялька – провідник у світ дитинства не лише кожного з нас, але й цілого людства…. У ляльках закладений національний фактор любові і сподівань, віри в добро та захист від злих сил. Тож аби відродити сімейні традиції створення ляльок-мотанок, аби сприяти пізнанню й навчанню особливостям створення народної ляльки  і було проведено конкурс «Українська лялька».  Участь у конкурсі взяли 29 ДНЗ та 17 НВК «ЗШ – дитячий садок». До участі в конкурсі долучилися вихователі дошкільних закладів та батьки вихованців.   В конкурсі було представлено 248 ляльок в   номінаціях «Лялька-мотанка»,
«Фабрична лялька в національному костюмі» та ляльки, виготовлені в інших різних техніках (з соломи, ниток, дерева, паперу, тканини, мережива,   стрічок тощо).    Всі учасники будуть нагороджені  грамотами відділу освіти Сокальської РДА. 
В історико – краєзнавчому музеї “Сокальщина” буде організована експозиція ляльок  на тему   «Українська лялька в національному костюмі». 
... dali


 В єдності сила народу

 
  Не можна применшувати значення історичного минулого в житті кожної нації. Багато хто , володіючи поверхневою інформацією про основні події, вважає, що цього достатньо, щоб сміливо говорити «я знаю історію свого народу, своєї держави».Читаючи статті, розмірковуючи над тим, як будувалася держава, ми багато розуміємо, але долучатися до акцій вшанування пам’яті героїв, брати безпосередню участь у заходах, присвячених видатним датам,- означає здобувати неоціненні знання, набувати важливого досвіду, жити життям свого народу.
 23 січня учні та вчителі Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№5 та Забузької школи взяли участь у символічній акції єднання, утворивши «живий ланцюг». Над річкою Західний Буг лунав Гімн України, у руках дітей майоріли жовто-блакитні стрічки та прапори. Таким дійством відзначили День Соборності, вшанували події Першої української незалежності. Сьогодні саме час нагадати, що в єдності сила народу.


... dali


 Найкращі вчителі у номінації «Музичне мистецтво»

 
  8-9 грудня 2016 року відбувся  1-й  тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017» у номінації «Музичне мистецтво». Учасниками конкурсу стали вчителі музичного мистецтва Великомостівської ЗШ І-ІІІ ст. Андросюк Людмила Ярославівна, Волицької ЗШ І-ІІІ ст. Климчук Галина Михайлівна та Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№4 Ксенюк Любов Богданівна.У складі журі працювали:Ярема Світлана Іванівна – вчитель Сокальської гімназії ім. Олега Романіва (голова журі);Тот Любов Григорівна – головний спеціаліст відділу освіти Сокальської РДА;Кріль Наталя Степанівна – вчитель Перетіцького НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок»;Гудко Богдан Ігорович – вчитель Телязької ЗШ І-ІІ ст.;Кійко Богдан Володимирович – вчитель Ільковицького НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок».У перший день учасники презентували досвід  роботи, демонстрували  вміння організовувати навчальні проекти та проводили майстер-класи. Другого конкурсного дня завданням для конкурсантів було провести уроки у визначених шляхом жеребкування класах.  Організатори дякують Сокальській МАН та Сокальській ЗШ І-... dali


 Семінар-практикум бібліотекарів навчальних закладів

  07 грудня 2016 року  у Двірцівському НВК «ЗШ І-ІІІ ст-дитячий садок»  пройшов семінар-практикум шкільних бібліотекарів навчальних закладів району. У ході його проведення  учасники семінару ознайомилися з роботою шкільного бібліотекаря  Білецької Марії Дмитрівни.  Директор школи  Білецький Юрій Іванович  провів цікаву екскурсію  по школі,  навчальних кабінетах,  презентував сучасні  зміни, які відбулися в   закладі нового типу.  Бібліотекар   Марія Дмитрівна з високою майстерністю    продемонструвала присутнім  буктрейлери  за мотивами книг «Героям слава» і Зірки Мензатюк    «Як я руйнувала імперію».  У ході проведення виховного заходу «Шлях нації до волі»  активними помічниками бібліотекаря   були  старшокласники школи. Своїми  патріотичними виступами  учні змогли зацікавити  усіх   присутніх,  які  з  захопленням спостерігали  тісну співпрацю  бібліотекаря з педагогічн... dali


«Що?Де?Коли?» у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №2
 
  Уже традиційно команди 5-11 класів взяли участь у шкільному чемпіонаті з гри «Що?Де?Коли?».
    Організаторами та ведучими є лідери учнівського самоврядування. Кращі команди беруть участь у районному чемпіонаті ( команда 8-А, 10, 11 класів) і уже кілька років є його призерами.
    Команда 11 класу «Карта пам’яті» брала участь в обласному чемпіонаті з гри та брей-рингу (Ямова Поліна, Демидонт Ірина, Походенко Марта, Охрим Ростислав, Фінів Богдан, капітан – Ільницька Віталія).

Семінар вчителів початкових класів

 
         
Сокальська СШ І-ІІІ ст.№3   11 січня 2016 року привітно зустрічала учасників семінару – практикуму на тему: «Урізноманітнення методів і прийомів роботи на уроках української мови з метою формування мовленнєвої компетентності молодшого школяра».      Семінар-практикум був організований на базі досвіду  вчителя – методиста Сокальської СШ І-ІІІ ст..№3  Кісел... dali


Схвалено нові перспективні досвіди кращих педагогівСокальщини

    Багато учителів району працюють на творчому, дослідницькому рівнях, займаються науково-методичною діяльністю, результативно інтегрують інноваційні технології у свою роботу та формують власний досвід.   

       12 січня 2016р. відбулося чергове засідання ради Сокальського методичного кабінету.

   Рада схвалила перспективні педагогічні досвіди кращих педагогів р... daliНовини

17.02.2017
 Районний семінар-практикум вчителів математики
16.02.2017
 Розповідь про творчого педагога
15.02.2017
 НОВІ УСПІХИ СОКАЛЬСЬКИХ МАНІВЦІВ
13.02.2017
 Засідання школи молодого вихователя
10.02.2017
 КРАЩИЙ ВЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ В ОБЛАСТІ
10.02.2017
 Засідання творчої групи з фізкультурно-оздоровчого напрямку
10.02.2017
 Проблемне об’єднання вчителів фізики
08.02.2017
 Експозиції українських ляльок на тему «Ляльковий вернісаж»
07.02.2017
 Результати конкурсу «Вчитель року-2017» у номінації «Музика»
07.02.2017
  Переможці обласного конкурсу юних літераторів Львівщини «Весняний легіт – 2017»
07.02.2017
 Переможці обласного конкурсу мультимедійних проектів «Моя Батьківщина – душі потіха і розрада»
06.02.2017
 Засідання творчої групи з екологічного напрямку
06.02.2017
 Семінар-практикум
03.02.2017
 Турнір пам’яті Я.О. Дробиняка
26.01.2017
 Круглий стіл у музеї «Сокальщина»Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Фото з галереї


Тартаківська ЗШ І-ІІІст.

***


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua